به دنیای زنبورعسل و زندگی سالم خوش آمدید، مفتخریم که بهترین و عالی ترین و طبیعی ترین ماده غذایی و دارویی دنیا را تقدیم شما می کنیم ...

درمان سینوزیت و میگرن با بره موم

درمان سینوزیت و میگرن با بره موم زنبور عسل


سینوزیت چیست؟ 


انسان ها در اطراف بینی، گونه وحتی روی پیشانی خود فضاهای کوچکی مملو از هوا دارند که اصطلاحا به آنها سینوس می گویند. این حفره های کوچک یک پوشش سلولی و نرم دارند که به آن مخاط می گویندو به صورت معمول ترشحات اندکی دارند که از طریق بینی یا حلق تخلیه می شوند. هنگامی که فردی به سینوزیت مبتلا می شود، غشاهای مخاطی بینی،گلو و خود سینوس ملتهب و متورم می شوند. با این اتفاق راه خروج ترشحات گرفته شده و دهانه خروج سینوس بسته می شود. سینوسهای بسته شده، ایجاد یک محیط مرطوب می کنند که بسیار نسبت به عفونی شدن مستعد می باشد. سینوسهایی که عفونی می شوند و نمی تواند تخلیه شوند پر از چرک شده و ایجاد علایمی چون ترشحات غلیظ، زرد یا سبز رنگ و درد صورت و دیگر علایم عفونت را می کنند. بصورت کاملا ساده اگر از شروع علائم سینوزیت چندروز گذشته باشد(بین یک تا سه هفته) به این سینوزیت حاد گفته می شود و اگر به هر دلیلی درمان طولانی شود وبهبود حاصل نشود و بیمار مدام مشکل داشته باشد، به آن سینوزیت مزمن می گویند. خوب است بدانید اکثرسینوزیت ها همان سینوزیت حاد است.

معمولا سینوزیت ارتباط مستقیمی دارد با مشکلات دهان و دندان و همینطور دستگاه گوارش که علت بیشتر مشکلات سینوزیتی مرتبط است با عدم کارکرد معده و دستگاه گوارش که معمولا این افراد به دلیل ضعف  دستگاه گوارش که از عادت پرخوری و تند خوری ناشی میگردد دچار این عارضه میگردند.

تجربه چند سال نشان میدهد تعداد زیاد از افرادی که این روش را برای انها گفته ایم و انها نیز آن را بدرستی انجام داده اند نتیجه خوبی گرفته و تا حد زیادی درمان شده اند و حتی افرادی بودند که از میگرن نیز شاکی بودند که به لطف خدا بهبود یافته اند و ما امروز این روش درمان  را در اختیار شما قرار میدهیم.

بره موم یک ماده آنتی بیوتیکی طبیعی می باشد که هم استفاده غذایی داشته و هم در درمان انواع مشکلات و بیماریها مورد استفاده قرار میگیرد که در اینجا یکی از کاربردهای آن را جهت درمان و رفع مشکل سینوزیت برای ما تشریح می کنیم

روش درمان با بره موم

شما برای درمان مشکلتان نیاز به چند گرم بره موم خالص زنبور عسل دارید یعنی تمیز و بدون اجسام خارجی باشد بهتر است از تله بره موم گرفته شده باشد اندازه یک نخود بره موم را به سر سیم و یا میل بافتنی ویا سنجاق بچسبانید  و از یک میل بافتنی و یا سیم کلفت جهت داغ کردن بره موم روی سنجاق استفاده نمایید  بره موم را نزدیک بینی گرفته و سیم داغ را به بره موم بچسپانید دود سفید رنگی از آن بلند خواهد شد سریعا آن را به داخل بینی بکشید  این روش رو سه سری پشت سر هم انجام دهید برای روز اول کافیست و شما میتوانید هر شب این عمل را سه سری پشت سر هم انجام دهید یعنی سه مکش از راه بینی .این کار را یک هفته هر شب انجام دهید و جهت کسب تیجه بهتر پس از این عمل از بخور آب گرم استفاده کنید و بخار را بداخل بینی بکشید  انشالله به لطف خدا شما هم از شر التهابات داخل سر و سردردها و مشکلات دیگر رهایی پیدا خواهید کرد بره موم با داشتن موادآنتی بیوتیکی بسیار قوی و مواد ضد عفونی کننده قوی و دیگر مواد مفید باعث تخلیه و ضد عفونی مجاری بینی وراه تنفسی شما خواهد شد شایان ذکر است که بنده این روش را اول بر روی خودم امتحان کرده و نتیجه گرفته ام و تا بحال چندین نفر امتحان کرده و نتیجه گرفته اند و هدف از نوشتن این مطالب فقط کمک  رایگان به بیماران میباشد.

شایان ذکر است که این روش یکی از روش های درمان و رفع مشکلات سینوزیتی می باشد و روش های دیگری نیز به همراه این روش توصیه و عمل می شود که ترکیب چند روش و همینطور اصلاح رویه وسبک تغذیه میتواند درمان قطعی سینوزیت و دردهای پیشانی شما باشد .

انشالله با مصرف محصولات سالم زنبوران عسل سلامتی و طول عمر حاصل شود تولیدات زنبور عسل همگی داروهای طبیعی هستند که خداوند در اختیار ما گذاشته ولی ما از مصرف آنها غافلیم  آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم.

 

پشتیبانی آنلاین واتساپ