با سلام و تشکر از شما که این سایت را برای خرید محصولات سالم و مطمعن انتخاب نمودید .

مشتری گرامی بورس عسل اصغرپور محصولات عرضه شده در این سایت را از نظر کیفیت گارانتی نموده و با بهترین کیفیت واصولی ترین روش تولید کرده و با آنالیز در آزمایشگاه های تخصصی و با داشتن شناسنامه کامل بدون واسطه در اختیار علاقمندان گذاشته است امیدوارم از طعم عسلهای واقعی لذت ببرید.
عسل اصغرپور  موفق به کسب جایزه کیفیت عسل ایران و همچنین برگزیده جشنواره بین المللی عسل آذربایجان شد که این نشانگر تداوم کیفیت این مرکز و احترام به سلیقه و ذائقه شما مصرف کنندگان  گرامی این مجموعه می باشد .
لطفا در هنگام انتخاب محصول دقت نمایید تا اشتباهی در خرید  محصول مورد نظر صورت نگیرد
ارسال این محصولات بدلیل احتمال شکستن ظرف شیشه ای  در ظرف پلاستیکی و از طریق شرکت تی پی اکس  و پست صورت  میگیرد که هزینه ارسال بهنگام تحویل جنس درب منزل و یا محل کار پرداخت میگردد.اگر در شهرستان هستید و قصد خرید دارید لطفا قبل انجام خرید با ما تماس بگیرید و مشاوره داشته باشید در صورت نبود امکانات تی پی اکس و پست در محل خود اجناس خریداری شده از طریق اتوبوس ارسال خواهد شد .

شایان ذکر است به دلیل مشخص نبودن وزن و مقصد ارسال مرسوله و تغیرات در قیمت های شرکت های پستی  هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده که در هنگام تحویل محصول از شما درب منزل اخذ میگردد .

عسل با کیفیت  و خالص  را از فروشگاه های تخصصی و افراد با تخصص واقعی تهیه فرمائید .

با تشکر از انتخاب شایسته شما لحظات خوبی را برایتان آرزومندیم .

تلفن تماس در صورت درخواست مشاوره ۰۹۱۴۹۶۱۸۵۱۲

با تشکر مدیریت بورس عسل اصغرپور