درباره ما

 

درباره ما

فروشگاه عسل اصغرپور

امتیاز این سایت متعلق به اینجانب جواد اصغرپور کارشناس زنبورداری (پرورش ملکه و تولید ژل رویال ) وفرآورده های زنبور عسل  .زنبوردار .مخترع.محقق .مدرس . تولید کننده و عرضه کننده تمامی فرآورده های زنبور عسل در استان آذربایجان شرقی (تبریز) می باشد

بورس عسل اصغرپور  فعالیت رسمی خود را با  نام تجاری ثبت شده عسل اصغرپور از سال ۹۳آغاز کرد و با داشتن سابقه بیش از ۲۰سال فعالیت در صنعت زنبورداری و با ارائه طرح ها و مقاله های داخلی و خارجی و شرکت در سمینارهاو گنگره ها.وجشنواره های  تخصصی زنبور عسل سعی داشته همیشه خود را بروز نگه دارد  .تا با داشتن اطلاعات بروز و نوین بتواند دین خورد را به این صنعت مقدس و ملت شریف ایران ادا نماید .

هدف از تاسیس  این مرکز تخصصی در استان آذربایجان شرقی و ایجاد این سایت خدمت رسانی واشتراک بس ناچیز اطلاعات به دوستداران وعلاقمندان  , زنبورداران عزیز و اقشار عموم جامعه برای بالا بردن سطح اطلاعات  و همچنین رساندن محصولات سالم با کیفیت و ارگانیک به دست جویندگان واقعی آن می باشد تا طعم واقعی عسل این معجزه طبیعت و نعمت ارزشمند خداوند را بچشند و از فواید آن بهره بجویند .

در چنین آشفته بازاری  پیدا کردن  عسلهایی که واقعا سالم و خالص باشد کار دشواریست ا ز طرف دیگر دسترسی به تمامی فرآورده ها ی زنبور از جمله:  عسل . ژل رویال . گرده . بره موم .زهر زنبور عسل  و غیره .. .. در یک جا از آن دشوارتر . و  بعلت نبود  مراکز مطمئن که تخصص لازمه را در عرضه این فرآورده ها ی دارویی داشته باشند  ما را برآن داشت که با  توکل بر خدا و تاسیس این مرکز و با داشتن تخصص لازمه در این رشته ,تمامی تولیدات این موجود شگفت انگیز و پر تلاش  را بدون واسطه وبا آنالیز آن در آزمایشگاه های معتبر صنایع غذایی , با رعایت استاندارد های جهانی, و با فرآوری اصولی و کاملا بهداشتی , این فرآورده ها ی دارویی و مفید را به دست جویندگان واقعی آن  برسانیم و طعم واقعی این محصولات  شفابخش و معجزه آسا را به مردم عزیزمان بشناسانیم و با اشتراک اطلاعات با مردم عزیزمان انها را در بیشتر و بهتر شناختن این فراورده ها دارویی و حیات بخش یاری رسانیم  .  

مفتخریم که توانسته ایم  با حضور چندین ساله خود دراین عرصه با داشتن بالاترین رضایت مشتری در استان و سراسر ایران سهمی در بیشتر شناساندن و رساندن تولیدات  واقعی این موجود شگفت انگیز و بی نظیر به دست دوستداران و علاقمندان آن داشته باشیم و همچنین نقشی را در سلامتی و توسعه کشور عزیزمان ایفا کنیم  

ما با افتخار اعلام میداریم که تمامی محصولات ما آنالیز شده و دارای برگ آنالیز کنترل کیفی و دارای شناسنامه به صورت تضمینی و با بالاترین کیفیت می باشد.

امید است با استفاده و تغذیه مداوم از تولیدات این داروسازان سلامتی و طول عمرحاصل گردد.

 باتشکر  (مدیریت بورس عسل اصغرپور) 

  

شما میتوانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

در رابطه با فرآورده های زنبور عسل و صنعت زنبورداری با ما  از طریق

ایمیل asalavrin@yahoo.com 

              ویا با شماره تلفنهای  ۰۹۱۴۹۶۱۸۵۱۲ –۰۴۱۳۳۳۵۲۴۰۷ در ساعات کاری  تماس حاصل فرمایید      

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.