درباره ما

ارسال شده در: درباره ما | ۰


*به نام خداوند یکتا *

امتیاز این سایت متعلق به اینجانب جواد اصغرپور کارشناس زنبورداری (پرورش ملکه و تولید ژل رویال ) وفرآورده های زنبور عسل  .زنبوردار .مخترع.محقق , تولید کننده و عرضه کننده تمامی فرآورده های زنبور عسل در استان آذربایجان شرقی (تبریز) می باشد

بورس عسل اصغرپور  فعالیت رسمی خود را با  نام تجاری عسل اصغرپور از سال ۹۳آغاز کرد و با داشتن سابقه بیش از ۱۸سال فعالیت در صنعت زنبورداری و با ارائه طرح ها و مقاله های داخلی و خارجی و شرکت در سمینارهاو گنگره ها.وجشنواره های  تخصصی زنبور عسل سعی داشته همیشه خود را بروز نگه دارد  .تا با داشتن اطلاعات بروز و نوین بتواند دین خورد را به این صنعت مقدس و ملت شریف ایران ادا نماید .

هدف از تاسیس  این مرکز تخصصی در استان و ایجاد این سایت خدمت رسانی واشتراک بس ناچیز اطلاعات به دوستداران وعلاقمندان  , زنبورداران عزیز و اقشار عموم جامعه برای بالا بردن سطح اطلاعات  و همچنین رساندن محصولات سالم با کیفیت و ارگانیک به دست جویندگان واقعی آن می باشد تا طعم واقعی عسل این معجزه طبیعت و نعمت ارزشمند خداوند را بچشند و از فواید آن بهره بجویند .

در چنین آشفته بازاری  پیدا کردن  عسلهایی که واقعا سالم و خالص باشد کار دشواریست ا ز طرف دیگر دسترسی به تمامی فرآورده ها ی زنبور از جمله:  عسل . ژل رویال . گرده . بره موم .زهر زنبور عسل  و غیره .. .. در یک جا از آن دشوارتر . و  بعلت نبود  مراکز مطمئن که تخصص لازمه را در عرضه این فرآورده ها ی دارویی داشته باشند  ما را برآن داشت که با  توکل بر خدا و تاسیس این مرکز و با داشتن تخصص لازمه در این رشته ,تمامی تولیدات این موجود شگفت انگیز و پر تلاش  را بدون واسطه وبا آنالیز آن در آزمایشگاه های معتبر صنایع غذایی , با رعایت استاندارد های جهانی, و با فرآوری اصولی و کاملا بهداشتی , این فرآورده ها ی دارویی و مفید را به دست جویندگان واقعی آن  برسانیم و طعم واقعی این محصولات  شفابخش و معجزه آسا را به مردم عزیزمان بشناسانیم و با اشتراک اطلاعات با مردم عزیزمان انها را در بیشتر و بهتر شناختن این فراورده ها دارویی و حیات بخش یاری رسانیم  .  

مفتخریم که توانسته ایم  با حضور چندین ساله خود دراین عرصه با داشتن بالاترین رضایت مشتری در استان و سراسر ایران سهمی در بیشتر شناساندن و رساندن تولیدات  واقعی این موجود شگفت انگیز و بی نظیر به دست دوستداران و علاقمندان آن داشته باشیم و همچنین نقشی را در سلامتی و توسعه کشور عزیزمان ایفا کنیم  

امید است با استفاده و تغذیه مداوم از تولیدات این داروسازان سلامتی و طول عمرحاصل گردد.

 باتشکر  (مدیریت بورس عسل اصغرپور) 

  

شما میتوانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

در رابطه با فرآورده های زنبور عسل و صنعت زنبورداری با ما  از طریق

ایمیل asalavrin@yahoo.com 

              ویا با شماره تلفن ۰۹۱۴۹۶۱۸۵۱۲ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید